COVID-19 нікуди не зник! Єдиний шанс захиститися від важкого перебігу хвороби – вакцинація

Щоденні новини з військового та дипломатичного фронту витіснили з українського медіапростору згадки про коронавірус SARS-CoV-2 – і може здатися, що ми нарешті подолали пандемію. Та, на жаль, це не так.

Ігнорування факту, що COVID-19 все ще серед нас, може спричинити зростання випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2. Додамо сюди менш активне дотримання протиепідемічних заходів і поширення нових хвиль COVID-19 у світі – і прийдешній епідсезон 2022–2023 має всі шанси стати більш інтенсивним, ніж попередній.

Підготуйтесь до епідсезону вже зараз. Вакцинація від COVID-19 допоможе:

  • захиститися від важкого перебігу хвороби;
  • захистити близьких, особливо людей із груп ризику і вразливих категорій населення;
  • зменшити навантаження на лікарів і лікарні.

Безпечність вакцинації доведена. В Україні можна безоплатно вакцинуватися від COVID-19 в будь-якому населеному пункті країни, жодної прив’язки до місця вашої декларації з сімейним лікарем немає.

Алгоритм:

  • зверніться до найближчого медичного закладу чи знайдіть пункт вакцинації за лінком https://bit.ly/vaccinationpoints або за телефоном гарячої лінії НСЗУ 1677;
  • візьміть паспорт;
  • прийдіть й отримайте щеплення.

У Telegram-боті https://t.me/medpro_ukraine_bot від Медичних закупівель України можна за геолокацією знайти найближчий пункт щеплення від COVID-19 та перевірити наявність вакцин.

Є питання – Контакт-центр МОЗ 0 800 60 20 19 Пам’ятайте, що турбота про здоров’я – ваш внесок у перемогу!