12 квітня працівниками Відокремленого структурного підрозділу «Центр фтизіатрії» КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР на чолі з завідувачем Жанною Карпенко та лікарем Наталією Гунею проведено зустріч з медичним персоналом Бобровицької міської лікарської амбулаторії. Обговорено зміни в нормативних документах, порядок роботи, маршрутизація пацієнтів з підозрою та хворими на туберкульоз. Здійснено перевірку безпеки та ефективності лікування пацієнтів які перебувають на амбулаторному лікуванні в КНП “Бобровицький ЦПМСД”. Проведено флюрографічне обстеження жителів з групи ризику в с.Рудьківка та с.Кобижча.
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/04/IMG-5ef0e20aa4f500e5a431a827927aedb2-V-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/04/IMG-e26e21732c2d80cde679594434b7e16e-V-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/04/IMG-39bf067c56c19b5be92e63663d18fca8-V-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/04/IMG-c2f5a17ce964b6abc306be669166331f-V-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/04/IMG-931bb4552eabf882c7ef0fde1b21b0db-V-768x1024.jpg)