20 квітня 2023 року лікарі Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги провели виїзний прийом громадян у селі Сухиня.
У фельдшерському пункті громадського здоров’я провели обстеження та надали кваліфіковані консультації дітям і дорослим Аліна ДОРОШЕНКО, лікар загальної практики – сімейної медицини, завідувач Бобровицької міської лікарської амбулаторії; Ярослав ЄРОХІН, лікар-педіатр; Наталія Наумець, фельдшер, завідувач ФП; Вікторія ЧАПЛАЙ, медична сестра;.
Також жителі села отримали гуманітарну допомогу ліками.
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/04/yzobrazhenye_viber_2023-04-20_13-48-32-446-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/04/yzobrazhenye_viber_2023-04-20_13-48-32-196-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/04/yzobrazhenye_viber_2023-04-20_13-48-32-347-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/04/yzobrazhenye_viber_2023-04-20_13-48-33-297-894x1024.jpg)