З метою покращення інформування населення та популяризації рутинних щеплень серед дітей та дорослих, в рамках Європейського тижня імунізації 2023, проведено зустріч з викладачами та студентами ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України”.
Лікар-педіатр Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги Ярослав ЄРОХІН провів інформаційну лекцію на тему: «Як захистити себе від смертельних інфекцій просто зробивши щеплення?»
В рамках зустрічі обговорено ряд питань щодо важливості імунізації, види щеплень, види вакцин, як захиститись від багатьох інфекційних захворювань тощо. Надано кваліфіковані відповіді на різні питання.
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/04/342718802_553101396929951_7281389591036600313_n-1024x654.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/04/343216906_938052174134240_8947621779857617218_n-1024x460.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/04/342817495_201272489358593_7258664225966327657_n-1024x563.jpg)