Вкрай тривожною проблемою в умовах війни і гуманітарних криз є спалахи інфекційних хвороб. Ризик поширення керованих інфекційних захворювань зростає у зв’язку з вимушеним переселенням людей, великим скупченням людей, що є особливо великою загрозою для наших українців із незавершеним або з відсутнім курсом вакцинації.
З метою покращення інформування населення та популяризації рутинних щеплень серед дітей, в рамках Європейського тижня імунізації 2023, проведено зустріч з учнями Бобровицького ліцею.
Лікар-педіатр Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги Ярослав ЄРОХІН провів інформаційну лекцію на тему: «Щеплення — суперсила від хвороб».
В рамках зустрічі обговорено ряд питань щодо важливості імунізації, види щеплень, види вакцин, як захиститись від багатьох інфекційних захворювань тощо. Надано кваліфіковані відповіді на різні питання.
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/04/yzobrazhenye_viber_2023-04-27_15-48-13-742-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/04/yzobrazhenye_viber_2023-04-27_15-48-13-631-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/04/yzobrazhenye_viber_2023-04-27_15-48-13-525-1024x768.jpg)