З 30 травня по 1 червня 2023 року лікарі Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги провели виїзні прийоми громадян у селах Горбачі, Ярославка, Марківці, Озеряни, Піски та Бригинці.
У фельдшерських пунктах громадського здоров’я провели поглиблений медичний огляд здобувачів освіти Бобровицької громади.
Під час прийому обстежено та надано кваліфіковані медичні послуги 54 учням Горбачівської гімназії, 39 учням Ярославської філії І-ІІ ступенів Бобровицького ЗЗСО I-III ступенів №1, 91 учню Марковецького ЗЗСО I-III ступенів, 111 учням Озерянського ЗЗСО I-III ступенів, 60 учням Пісківського ЗЗСО I-III ступенів ім. П.Г.Тичини, 47 учням Бригинцівської гімназії.
Також громадяни отримали гуманітарну допомогу ліками.
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennia_viber_2023-06-01_15-38-17-736-461x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennia_viber_2023-06-01_15-37-34-087-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennia_viber_2023-05-31_15-11-31-968-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennia_viber_2023-05-31_15-11-29-962-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennia_viber_2023-05-30_15-18-19-276-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennia_viber_2023-05-30_15-18-18-375-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennia_viber_2023-05-30_15-18-17-247-768x1024.jpg)