06 червня 2023 року у рамках соціального проєкту Твої Долоні https://www.facebook.com/tvoyi.doloni в приміщенні Козацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів надавалась комплексна медико-психологічна допомога разом з лікарями та психологами дітям та їх батькам.
Зокрема, проведено
- прийом дитячих кардіологів з проведенням ЕКГ та УЗД серця;
- вимір рівня цукру в крові;
- консультація дитячого невролога;
- прийом дитячих кризових психологів;
- зоотерапія;
- арттерапія;
- групові заняття для дітей: акторська майстерність, балансова терапія.
Щиро дякуємо Громадському об’єднанню “Твій шлях” https://www.facebook.com/NGO.YourWay та Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України https://www.facebook.com/cardio.org.ua за співпрацю та надану допомогу жителям громади.
Наступна зустріч 13.06.2023 р. у с. Марківці, вул. Незалежності, буд. 2 (приміщення школи) з 11:00 до 16:00 год.
Бажаємо кожному, міцного здоров’я та ПЕРЕМОГИ УКРАЇНІ!
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/06/image9-768x1024.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/06/image8-768x1024.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/06/image6-768x1024.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/06/image5-768x1024.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/06/image4-768x1024.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/06/image3-768x1024.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/06/image2-768x1024.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/06/image0-768x1024.jpeg)