Колектив Комунального некомерційного підприємства «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької міської ради Чернігівської області висловлює щиру подяку та повагу БО «Благодійний фонд «ПАЦІЄНТИ УКРАЇНИ» https://patients.org.ua за співпрацю та надання гуманітарної допомоги медичним закладам нашого ЦПМСД.
Фармацевтичний (лабораторний) холодильник вартістю 83353,00 грн, подарований в рамках благодійної допомоги, буде використовуватись в дитячий консультації Бобровицької міської лікарської амбулаторії для зберігання вакцин.
Щиро дякуємо кожному, хто наближає нашу Перемогу!
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/06/20230609_115314-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/06/131147885_2706535702932060_8081286020189361173_n-1024x538.png)