11 липня 2023 року у рамках соціального проєкту Твої Долоні https://www.facebook.com/tvoyi.doloni в приміщенні загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 1 м.Бобровиця надавалась комплексна медико-психологічна допомога разом з лікарями та психологами дітям та їх батькам.
Зокрема, проведено
- прийом дитячих кардіологів з проведенням ЕКГ та УЗД серця;
- вимір рівня цукру в крові;
- консультація дитячого невролога;
- прийом дитячих кризових психологів;
- зоотерапія;
- арттерапія;
- групові заняття для дітей: акторська майстерність, балансова терапія.
З метою проведення заходів з профілактики захворювань та підтримки громадського здоров’я серед дітей, у рамках соціального проєкту Твої Долоні з березня 2023р. комплексну медико-психологічни допомогу отримали 457 дітей Бобровицької громади.
Щиро дякуємо Громадському об’єднанню “Твій шлях” https://www.facebook.com/NGO.YourWay та Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України https://www.facebook.com/cardio.org.ua за співпрацю та надану допомогу жителям громади.
Бажаємо кожному, міцного здоров’я та ПЕРЕМОГИ УКРАЇНІ!
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/07/image18-2-rotated.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/07/image17-1.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/07/image16.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/07/image15-2-rotated.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/07/image14-2-rotated.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/07/image13-1-rotated.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/07/image12-2-1.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/07/image11-rotated.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/07/image10-1-rotated.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/07/image8-3-1.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/07/image6-3-rotated.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/07/image5-3-1.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/07/image4-4-rotated.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/07/image2-3-1.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/07/image1-3-rotated.jpeg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/07/image0-4-rotated.jpeg)