В рамках співпраці між Бобровицею та Саласпілсом керівники закладів охорони здоров’я домовились про співпрацю та взаємну підтримку.

На початку серпня у приміщенні Бобровицької міської ради в урочистій атмосфері відбулося підписання угоди про співпрацю Бобровиці та латвійського міста Саласпілс. Угоду підписали в.о. міського голови Геннадій Іванюк та мер Саласпілса Раівіс Анспаркс.
В рамках цієї співпраці в період з 14 по 18 вересня генеральний директор КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги», депутат Бобровицької міської ради Андрій Ткаченко у складі української делегації відвідав латвійське місто, їх заклади освіти, культури та медицини.
Під час візиту гості з Чернігівщини ознайомилися з роботою ТОВ «Саласпілський центр здоров’я», організацією функціонування медичної галузі в Республіці Латвія. Андрій Ткаченко розповів керівництву та медичному персоналу центру здоров’я про організацію роботи медичної галузі в Бобровицькій громаді, співпрацю між первинною та вторинною ланкою медицини на рівні громади, підтримку закладів охорони здоров’я органами місцевого самоврядування та благодійними організаціями.
Перебуваючи в Республіці Латвія директор Бобровицького медичного закладу взяв участь у наведенні комунікації з налагодження співробітництва в галузі охорони здоров’я між містами-побратимами, зокрема в галузі охорони здоров’я. Також, між керівниками закладів охорони здоров’я обох міст, за підтримки голів громад Бобровиці та Саласпілсу домовлено про співпрацю та взаємну підтримку.
В знак поваги медики обмінялися подарунками, тож Андрій Ткаченко повернувшись до Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги привіз з собою професійну медичну сумку для сімейних лікарів з необхідним наповненням (тонометр, стетофонендоскоп, пульсоксиметр, термометр безконтактний, ковдри ізотермічні, шина, джгут, ножиці та силіконова сумка для реанімації).