З метою проведення заходів з профілактики захворювань та підтримки громадського здоров’я серед дітей, за підтримки керівництва Бобровицької міської ради Бобровицьким центром первинної медико-санітарної допомоги спільно з Відділом освіти Бобровицької міської ради продовжено співпрацю у рамках соціального проєкту Твої Долоні https://www.facebook.com/tvoyi.doloni з ГО «Твій шлях» https://www.facebook.com/NGO.YourWay.
13 жовтня 2023 року в приміщенні Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів надавалась комплексна медико-психологічна допомога разом з лікарями та психологами дітям та їх батькам.
Щиро дякуємо Громадському об’єднанню “Твій шлях” https://www.facebook.com/NGO.YourWay за співпрацю та надану допомогу жителям громади.
Наступна зустріч 17.10.2023 р. у с. Горбачі, вул. Шкільна, 18 (приміщення школи) з 11:00 до 16:00 год.
Бажаємо кожному, міцного здоров’я та ПЕРЕМОГИ УКРАЇНІ!
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennia_viber_2023-10-16_12-18-57-277-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennia_viber_2023-10-16_12-18-56-789-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennia_viber_2023-10-16_12-18-56-664-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennia_viber_2023-10-16_12-18-56-561-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennia_viber_2023-10-16_12-18-56-524-1024x768.jpg)