З метою проведення заходів з профілактики захворювань та підтримки громадського здоров’я серед дітей, насамперед психо-соціального стану дітей та їх батьків, за підтримки керівництва Бобровицької міської ради Бобровицьким центром первинної медико-санітарної допомоги спільно з Відділом освіти Бобровицької міської ради продовжено співпрацю з ГО «Твій шлях» https://www.facebook.com/NGO.YourWay.
17 жовтня 2023 року в приміщенні Горбачівської гімназії надавалась комплексна медико-психологічна допомога разом з лікарями та психологами дітям та їх батькам.
Зокрема, проведено
️прийом дитячих кардіологів з проведенням ЕКГ та УЗД серця;
️консультація дитячого невролога;
️прийом дитячих кризових психологів;
️зоотерапія;
️арттерапія;
️групові заняття для дітей.
Щиро дякуємо Громадському об’єднанню “Твій шлях” https://www.facebook.com/NGO.YourWay за співпрацю та надану допомогу жителям громади.
Про наступну зустріч буде повідомлено через директорів навчальних закладів.
Бажаємо кожному, міцного здоров’я та ПЕРЕМОГИ УКРАЇНІ!
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennia_viber_2023-10-19_08-42-27-085-1024x762.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennia_viber_2023-10-19_08-42-26-825-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennia_viber_2023-10-19_08-42-27-014-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennia_viber_2023-10-19_08-42-26-774-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennia_viber_2023-10-19_08-42-26-720-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennia_viber_2023-10-19_08-42-26-450-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennia_viber_2023-10-19_08-42-26-074-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennia_viber_2023-10-19_08-42-25-895-1024x768.jpg)