07 листопада 2023 року в приміщенні Браницької гімназії надавалась комплексна медико-психологічна допомога разом з лікарями та психологами дітям та їх батькам.
Зокрема, проведено
- прийом дитячих кардіологів з проведенням ЕКГ та УЗД серця;
- вимір рівня цукру в крові;
- консультація дитячого невролога;
- прийом дитячих кризових психологів;
- зоотерапія;
- арттерапія;
- групові заняття для дітей: акторська майстерність, балансова терапія.
Щиро дякуємо Громадському об’єднанню “Твій шлях” https://www.facebook.com/NGO.YourWay та Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України https://www.facebook.com/cardio.org.ua за співпрацю та надану допомогу жителям громади.
Зустрічі в інших населених пунктах Бобровицької громади продовжуються. Про місце та час прийому діток нашими партнерами будемо завчасно інформувати через директорів ЗЗСО.
Бажаємо кожному, міцного здоров’я та ПЕРЕМОГИ УКРАЇНІ!
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/PHOTO-2023-11-08-11-29-42-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/PHOTO-2023-11-08-11-29-41.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/PHOTO-2023-11-08-11-29-411-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/PHOTO-2023-11-08-11-29-39-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/PHOTO-2023-11-08-11-29-38-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/PHOTO-2023-11-08-11-29-37.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/PHOTO-2023-11-08-11-29-36.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/PHOTO-2023-11-08-11-29-34-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/PHOTO-2023-11-08-11-29-341-1024x768.jpg)