Пацієнти Бобровицького ЦПМСД зможуть отримувати нові види лабораторних досліджень швидко і безоплатно

На початку 2024 року у пацієнтів Бобровицької та Новобасанської громад з’явиться можливість отримувати повний спектр діагностичних послуг передбачений договором з НСЗУ безкоштовно.  

В амбулаторіях Бобровиці, Нової Басані, Нового Бикова та Кобижчі можна буде швидко і безоплатно пройти обстеження та отримати результати загального аналізу крові, глюкози в цільній крові, холестерину крові, біохімічного аналізу крові, аналізу на С-реактивний білок, глікованого гемоглобіну, ШОЕ та інших лабораторних досліджень. Також амбулаторії громад стануть комфортнішими для пацієнтів та працівників, завдяки оновленню меблів та офісного обладнання.  

Нове лабораторне обладнання для виконання нових видів аналізів та меблі в амбулаторіях Бобровицького ЦПМСД з’являться завдяки участі закладу у відкритій грантовій програмі «Відновлення доступу населення до медичної допомоги» проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я». 

Колектив Бобровицького ЦПМСД за підтримки керівництва Бобровицької міської ради постійно працює та шукає шляхи щодо покращення якості та доступності медичних послуг для населення, а також комфортної роботи медичного персоналу.