14 листопада 2023 року в приміщенні Петрівської гімназії надавалась комплексна медико-психологічна допомога разом з лікарями та психологами дітям та їх батькам.
Зокрема, проведено огляд дітей дитячими кардіологами з проведенням ЕКГ та УЗД серця, дитячим неврологом, педіатром. Також проведено прийом дитячими кризовими психологами, зоотерапія, арттерапія та групові заняття для дітей: акторська майстерність, балансова терапія.
Щиро дякуємо Громадському об’єднанню “Твій шлях” https://www.facebook.com/NGO.YourWay та Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України https://www.facebook.com/cardio.org.ua за співпрацю та надану допомогу жителям громади.
Про наступну зустріч буде повідомлено через директорів навчальних закладів.
Бажаємо кожному, міцного здоров’я та ПЕРЕМОГИ УКРАЇНІ!
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-16_08-05-02-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-16_08-04-58-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-16_08-04-54-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-16_08-04-52-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-16_08-04-47-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-16_08-04-44-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-16_08-04-40-1024x768.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-16_08-04-36-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-16_08-04-27-1024x768.jpg)