Відбулися навчально-тренувальні заняття у “Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України”
🔸Кожен з нас може опинитись у ситуації, коли комусь з рідних чи просто людині на вулиці необхідна допомога у разі надзвичайної ситуації.
Саме від правильного алгоритму дій буде залежати стан потерпілого, і чи буде він жити, адже саме перша домедична допомога дозволяє зберегти життя до приїзду швидкої допомоги.
🧑⚕️14 листопада завідувач Бобровицької міської лікарської амбулаторії, лікар загальної практики – сімейний лікар Ігор Шишков провів навчально-тренувальні заняття з питань, що стосуються алгоритмів надання домедичної допомоги в надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу зі студентами 1 курсу груп №1 та №4 ВСП “Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України”.
👉 Дії населення та домедична допомога в умовах надзвичайного та воєнного станів є вкрай важливим для розуміння здобувача вищої освіти основних способів і методів захисту, надання домедичної допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій природного, техногенного, соціально-політичного та воєнного характерів.
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/402656084_1507515000073082_3227870733687672736_n-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/402653056_1507514813406434_4638629298286246033_n-865x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/402652904_1507514790073103_4769174644297738252_n-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/402651910_1507514830073099_6407294448695540755_n-793x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/401763549_1507515026739746_8151347630062179508_n-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/401760796_1507514760073106_4928679304076406829_n-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2023/11/401759275_1507514810073101_3465416302552901750_n-1024x747.jpg)