Колектив Комунального некомерційного підприємства «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької міської ради Чернігівської області висловлює щиру подяку та повагу нашому земляку Богдану, БО «Благодійний фонд «ПАЦІЄНТИ УКРАЇНИ» https://www.facebook.com/patients.org.ua?mibextid=ZbWKwL та Nova Ukraine https://www.facebook.com/novaukraine.org?mibextid=ZbWKwL за постійну співпрацю та надання гуманітарної допомоги медичним закладам нашого ЦПМСД.
БО «Благодійний фонд «ПАЦІЄНТИ УКРАЇНИ» та Nova Ukraine уже другий рік допомагає нам в придбанні необхідних медичних засобів. Оперативно реагують та забезпечують потреби на запити нашого центру.
8 лютого 2024 року для покращення надання медичних послуг Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 2 портативних електрокардіографи, 1 аналізатор сечі та 5 комплектів переносних бактерицидних ламп.
Щиро дякуємо кожному, хто наближає нашу Перемогу!
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennia_viber_2024-02-08_12-20-00-557-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennia_viber_2024-02-08_12-19-42-600-1024x768.jpg)