Колектив Комунального некомерційного підприємства «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької міської ради постійно працює над розширенням медичних послуг та покращенням умов комфортного перебування пацієнтів у наших закладах.
Щиро дякуємо Філії Асоціації «Medicos del Mundo» в Україні за співпрацю та надання гуманітарної допомоги медичним закладам нашого ЦПМСД.
Філія Асоціації «Medicos del Mundo» в Україні ( організація Лікарі Світу) надала в Бобровицьку лікарську амбулаторію 10 Банкеток зі спинкою МБС для покращення умов перебування пацієнтів у закладі.
Щиро дякуємо кожному, хто підтримує охорону здоров’я в Україні та наближає нашу ПЕРЕМОГУ!
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennia_viber_2024-04-05_12-11-03-5701.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennia_viber_2024-04-05_12-11-03-916-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennia_viber_2024-04-05_12-11-03-068-768x1024.jpg)
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennia_viber_2024-04-05_08-18-49-221.jpg)