Співпраця з Товариством Червоного Хреста України

В рамках домовленостей Бобровицької міської ради та Ніжинської районної організації Товариства Червоного Хреста України у співпраці з КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» з 9 квітня організовано щоденні, крім вихідних, виїзди медичних працівників загальної практики в населені пункти Бобровицької громади.

З метою проведення заходів з профілактики захворювань та підтримки громадського здоров’я жителів громади, бригада медичних працівників з 11 по 25 квітня провела прийом жителів с. Олександрівка, с. Свидовець, с. Петрівка, с. Стара Басань, с. Озеряни та с.Щаснівка. Під час огляду, пацієнти отримували необхідні ліки від організації Товариства Червоного Хреста України.

Виїзди медичної бригади продовжуються. Про час та місце приймання пацієнтів у вашому населеному пункті можна дізнатись у працівників фельдшерських пунктів та старостатів.

Щиро дякуємо Ніжинській районній організації Товариства Червоного Хреста України за співпрацю та надану допомогу жителям громади.Бажаємо кожному, міцного здоров’я та ПЕРЕМОГИ УКРАЇНІ