День вишиванки – свято, присвячене збереженню традицій українського національного одягу. Для українців вишиванка – справжня національна святиня, що символізує красу, силу, щасливу долю та родинну пам’ять.
Незважаючи на свою багатовікову історію, вишиванка залишається дуже модною. Жоден інший національний костюм не є таким актуальним для сучасності, як українська вишиванка.
День вишиванки – урочиста подія для кожного українця.
Колектив Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги разом з всією УКРАЇНОЮ прийняв участь у святкуванні Дня вишванки.
![](https://rc-pmsd.bobrovica.com/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennia_viber_2024-05-16_11-48-10-262-1024x627.jpg)